MCF12102G900-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MCF12102G900-T
JLCPCB Part #
C90344
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100MΩ 100mA 2 4.5Ω 5V 90Ω@100MHz SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS