LSDND2020MKT4R7MM
MFR.Part #
LSDND2020MKT4R7MM
JLCPCB Part #
C6890947
Package
SMD,2x2mm
Description
1.15A 210mΩ 4.7uH 950mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS