NRS6045T1R0NMGK
MFR.Part #
NRS6045T1R0NMGK
JLCPCB Part #
C223002
Package
SMD,6x6mm
Description
14mΩ 1uH 4.5A 9.8A AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS