LSDND2020KKT3R3MM
MFR.Part #
LSDND2020KKT3R3MM
JLCPCB Part #
C5752975
Package
SMD,2x2mm
Description
1.3A 240mΩ 3.3uH 940mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS