LCDND2020KKT3R3MM
MFR.Part #
LCDND2020KKT3R3MM
JLCPCB Part #
C6583891
Package
SMD,2x2mm
Description
1.3A 275mΩ 3.3uH 940mA AEC-Q200 ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS