LSAPB2016KKT1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSAPB2016KKT1R0M
JLCPCB Part #
C6585164
Package
0806
Description
1uH 2.3A 2.7A 60mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS