LLQPA251818T470M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQPA251818T470M
JLCPCB Part #
C7295910
Package
1007
Description
1.9Ω 240mA 240mA 47uH ±20% 1007 Power Inductors ROHS