BRFL2518T2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRFL2518T2R2M
JLCPCB Part #
C6471279
Package
1007
Description
169mΩ 2.2uH 850mA ±20% 1007 Power Inductors ROHS