LLQBA251818T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQBA251818T100M
JLCPCB Part #
C6584827
Package
1007
Description
10uH 165mA 250mΩ ±20% 1007 Power Inductors ROHS