LSDND3030KKT6R8MM
MFR.Part #
LSDND3030KKT6R8MM
JLCPCB Part #
C6079483
Package
SMD,3x3mm
Description
1.4A 1A 380mΩ 6.8uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS