LLBHB2520MKT3R3M
MFR.Part #
LLBHB2520MKT3R3M
JLCPCB Part #
C6652553
Package
1008
Description
1.4A 225mΩ 3.3uH 970mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS