BRC1608T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRC1608T1R0M
JLCPCB Part #
C92967
Package
0603
Description
1uH 234mΩ 520mA 850mA ±20% 0603 Power Inductors ROHS