LCXND6060WKL3R3NMG
MFR.Part #
LCXND6060WKL3R3NMG
JLCPCB Part #
C5662818
Description
2.75A 2.8A 3.3uH 40mΩ AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS