LCRNJ10165GL6R8NN
MFR.Part #
LCRNJ10165GL6R8NN
JLCPCB Part #
C7215178
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
14mΩ 5.22A 6.8uH 6A AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS