NS10145T6R8NNVV
MFR.Part #
NS10145T6R8NNVV
JLCPCB Part #
C3224650
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
27.6mΩ 4.22A 5.05A 6.8uH AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS