LCDND4040MKT6R8MM
MFR.Part #
LCDND4040MKT6R8MM
JLCPCB Part #
C6583902
Package
1616
Description
1.6A 1.9A 200mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS