LLDND4040WKT3R3MM
MFR.Part #
LLDND4040WKT3R3MM
JLCPCB Part #
C5664692
Package
1616
Description
3.3uH 3.7A 3A 66mΩ ±20% 1616 Power Inductors ROHS