LCXND5050KKT1R0NMG
MFR.Part #
LCXND5050KKT1R0NMG
JLCPCB Part #
C5662791
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.75A 1uH 2.35A 70mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS