NS10155T1R5NNVV
MFR.Part #
NS10155T1R5NNVV
JLCPCB Part #
C3223689
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5uH 11.9A 7.2mΩ 8.39A AEC-Q200 ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS