LBRNJ10145GL3R3NN
MFR.Part #
LBRNJ10145GL3R3NN
JLCPCB Part #
C7215815
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10mΩ 3.3uH 6.1A 7.33A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS