LSRNJ10145GL150MNY
MFR.Part #
LSRNJ10145GL150MNY
JLCPCB Part #
C6290264
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 3.44A 3A 45.8mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS