HKQ0603U3N5S-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HKQ0603U3N5S-T
JLCPCB Part #
C19599005
Package
0201
Description
14@500MHz 3.5nH 300mΩ 405mA 0201 Inductors (SMD) ROHS