LAXHG6060YEL1R0NMR
MFR.Part #
LAXHG6060YEL1R0NMR
JLCPCB Part #
C6583592
Description
10mΩ 13.5A 1uH 5A AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS