TSUP5M45SH S1G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSUP5M45SH S1G
JLCPCB Part #
C3759531
Package
TO-277
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 110A 150uA@45V 45V 5A 600mV@5A TO-277 Schottky Diodes ROHS