SMBJ100A M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ100A M4G
JLCPCB Part #
C2445090
Package
SMB(DO-214AA)
Description
100V 111V 162V 3.8A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS