SMBJ150CA M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ150CA M4G
JLCPCB Part #
C2445394
Package
SMB(DO-214AA)
Description
150V 167V 2.5A 243V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS