SMA4F25AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA4F25AH
JLCPCB Part #
C19854523
Package
SMA(DO-221AC)
Description
1uA 25V 30.9V 40.6V 400W@10/1000us 9.9A@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-221AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS