SMB10J28A M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J28A M4G
JLCPCB Part #
C2446693
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 22A 28V 31.1V 45.4V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS