BZT52C4V3 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C4V3 RHG
JLCPCB Part #
C6756093
Package
SOD-123F
Description
2.7uA@1V 4.3V 500mW 90Ω SOD-123F Zener Diodes ROHS