SMB10J16CAHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J16CAHM4G
JLCPCB Part #
C2446318
Package
SMB(DO-214AA)
Description
16V 17.8V 1uA 26V 38.5A TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS