SMBJ30CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ30CA R5G
JLCPCB Part #
C3698822
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 13A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS