SA7.5CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA7.5CAHR0G
JLCPCB Part #
C2449773
Description
-55℃~+175℃ 12.9V 40A 500W 50uA 7.5V 8.33V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS