SA20CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA20CAHR0G
JLCPCB Part #
C2445752
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 16A 1uA 20V 22.2V 43V 500W Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS