SA220CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SA220CA/B
JLCPCB Part #
C776385
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.4A 1uA 220V 246V 356V 500W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS