MBR30100CT-Y C0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
MBR30100CT-Y C0G
JLCPCB Part #
C483916
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 200uA@100V 30A 940mV@30A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS