1V5KE11CA
MFR.Part #
1V5KE11CA
JLCPCB Part #
C2446521
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 10.5V 15.6V 5uA 9.4V 96.2A Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS