CX121MPE40B
MFR.Part #
CX121MPE40B
JLCPCB Part #
C911257
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@100kHz 120uF 18mm 40mm 450V 7.5mm 700mΩ@100kHz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS