CX2R7KO712B
MFR.Part #
CX2R7KO712B
JLCPCB Part #
C2886739
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2.5mm 2.7uF 20Ω@100kHz 37mA@100kHz 400V 6.3mm 8000hrs@105℃ ±10% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS