CX101MHA16B
MFR.Part #
CX101MHA16B
JLCPCB Part #
C22436081
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 16mm 63V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS