CV820LKC20B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV820LKC20B
JLCPCB Part #
C2844429
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ -5%~+20% 13mm 160V 20mm 330mA@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 750mΩ@100kHz 82uF 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS