CX222MGD30B
MFR.Part #
CX222MGD30B
JLCPCB Part #
C22436098
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2200uF 30mm 50V ±20% Plugin,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS