CV470MKA20B
MFR.Part #
CV470MKA20B
JLCPCB Part #
C2844426
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 20mm 220mA@100kHz 47uF 5000hrs@105℃ 5mm 900mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS