CX221MGA16BP
MFR.Part #
CX221MGA16BP
JLCPCB Part #
C2844427
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ@100kHz 16mm 220uF 50V 5mm 8000hrs@105℃ 960mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS