CK682MGH40B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CK682MGH40B
JLCPCB Part #
C2844446
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 25mm 40mm 50V 6800uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS