CV331MF816B
MFR.Part #
CV331MF816B
JLCPCB Part #
C2149560
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16mm 330uF 35V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS