CV101LG812B
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV101LG812B
JLCPCB Part #
C911229
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ -5%~+20% 100uF 12mm 200mΩ@100kHz 3.5mm 5000hrs@105℃ 50V 555mA@100kHz 8mm 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS