CG221MLE35BX
MFR.Part #
CG221MLE35BX
JLCPCB Part #
C2149531
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 200V 220uF 35mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS