A125N50X4
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
A125N50X4
JLCPCB Part #
C6423025
Package
SMD
Description
-50℃~+150℃ 0Hz~4GHz 125W 50Ω SMD RF Attenuators ROHS