A5B50X1A
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
A5B50X1A
JLCPCB Part #
C7059492
Package
SMD
Description
0Hz~4GHz 50Ω 5W SMD RF Attenuators ROHS