72RXLR10KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72RXLR10KLF
JLCPCB Part #
C5540004
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS